Sprakeloos

Tom Lanoye

Livre en néerlandais

Nog één keer feest

Liane Moriarty

Livre en néerlandais

De tolk van Java

Alfred Birney

Livre en néerlandais

Sapiens

Yuval Noah Harari

Livre en néerlandais

15,00 €

Expédié sous 48H
Na een beroerte raakt een amateur-actrice en schrijversmoeder haar spraakvermogen kwijt. Langzaam en onherroepelijk takelt ze af, steeds minder in staat om te communiceren met wie haar lief is. Daarover schrijvend maakt Tom Lanoye een meervoudige balans op. Van zijn kleurrijke jeugd in een volkswijk, van zijn worsteling met de liefde, van zijn rol als schrijver, van zijn conflicten met de kleine moederdiva, van de strijd die zij manmoedig voert en waarin ze reddeloos en redeloos ten onde... En savoir plus

7,99 €

Expédié sous 48H
'Nog één keer feest' van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en Tatiana de Rosnay. Sophie erft van de tante van een ex-vriendje(!) een huis op Scribbly Gum Island, een eilandje voor de kust van Sydney, een verrast iedereen door er te gaan wonen. Er is een vreemd soort charme aan het eiland: er is in 1932 een baby gevonden, van wie de ouders spoorloos zijn verdwenen. Dit Baby Munro-mysterie houdt inmiddels hele ... En savoir plus

19,99 €

Expédié sous 48H
Voor een Helmondse schoenmakersdochter, een Indische voormalige oorlogstolk en hun zoon bestaat er geen heden. Alleen een belast verleden. De zoon achtervolgt zijn ouders met vragen over de oorlog in Nederlands-Indië die woedt in het gezin. Hun verhalen zijn spannend, hilarisch, gruwelijk, niet te bevatten, rauw, maar niet zonder humor. En savoir plus

19,99 €

Expédié sous 48H
Honderdduizend jaar geleden waren er wel zes verschillende menssoorten. Nu is er maar één soort over, en dat zijn wij. Homo sapiens. Hoe komt het dat alleen wij zijn overgebleven? Hoe kwamen onze voorvaderen op het idee om steden en zelfs koninkrijken te stichten? Waarom gingen we in goden geloven, maar ook in natiestaten, en in bedrijven. Waarom vertrouwen we op geld, boeken en wetten? En hoe zal onze wereld er in de toekomst uitzien? In Sapiens neemt Yuval Noah Harari ons mee op... En savoir plus
 
 
 
 

Oorlog en terpentijn

Stefan Hertmans

Livre en néerlandais

De stunt van haar leven

Julie Cohen

Livre en néerlandais

Woesten

Kris Van Steenberge

Livre en néerlandais

15,00 €

Expédié sous 48H
Het verhaal van een kleine held in de Grote Oorlog die ervan droomde kunstenaar te worden. Vlak voor zijn dood in de jaren tachtig van de vorige eeuw gaf de grootvader van Stefan Hertmans zijn kleinzoon een paar volgeschreven oude cahiers. Jarenlang durfde Hertmans de schriften niet te openen – tot hij het wél deed en onvermoede geheimen vond. Het leven van zijn grootvader bleek getekend door zijn armoedige kinderjaren in het Gent van voor 1900, door gruwelijke ervaringen als frontsoldaat in ... En savoir plus

7,99 €

Expédié sous 48H
‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA – roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar wanneer ze door een mislukte stunt haar baan verliest moet ze noodgedwongen weer naar huis, naar Engeland. Alles is daar veranderd: haar altijd v... En savoir plus

5,95 €

Expédié sous 48H
Beste papa, Voor mij ben jij een superheld, een knuffelkampioen, mijn beste speelmakkertje en nog veel meer. Kortom, jij bent fantastisch! En dat verdient een medaille! En savoir plus

12,50 €

Expédié sous 48H
Woesten is een broeierig verhaal vol dorpsgefluister. De negentiende eeuw loopt ten einde als Elisabeth bevalt van een tweeling. De eerstgeborene, Valentijn, is een prachtige zoon. Het tweede kind is zo mismaakt dat zijn vader hem weigert een naam te geven. Toch blij 'Nameloos' in leven. Hij leidt een gesluierd bestaan tot de Eerste Wereldoorlog uitbreekt. En savoir plus
 
 
 
 

Elvis

Ray Connolly

Livre en néerlandais

Zomerhuis met zwembad

Livre en néerlandais

Het diner

Herman Koch

Livre en néerlandais

Oksana

Donald Niedekker

Livre en néerlandais

24,99 €

Expédié sous 48H
Elvis Presley was een fenomeen. Niet eerder had de wereld zoiets meegemaakt: een jongen met een gitaar, wiens portret in bijna elke tienerkamer kwam te hangen. Hij was een en al charme en sexappeal, weergaloos op het podium en zeer getalenteerd in de studio. Met zijn uitzonderlijke succes had hij zich vrij moeten voelen om te doen waar hij zelf zin in had. Maar hij was niet vrij. Opgezadeld met een levenslange onzekerheid en overgeleverd aan de intriges en grillen van zijn manager Colonel Tom... En savoir plus

12,99 €

Expédié sous 48H
Een huisarts begaat een medische fout waardoor een van zijn patiënten overlijdt. Maar is het wel een fout, of is er opzet in het spel? 'Razend spannend, zorgvuldig geschreven, verrassend, hilarisch, vangt deze tijd.' - Vrij Nederland 'Een ingenieus verteld verhaal waarin hij heerlijk cynisch zijn licht laat schijnen over de medische wereld en die der BN'ers.' - Het Parool 'Koch schiet met scherp.' - esta 'Blind kopen, tenzij u een azijnpisser bent.... En savoir plus

10,00 €

Expédié sous 48H
Het diner Herman Koch, auteur van het Boekenweekgeschenk 2017, brak wereldwijd door met Het diner. Twee echtparen gaan uit eten. Ze praten over alledaagse dingen, maar vermijden waar het eigenlijk om draait: hun kinderen. Er ontspint zich een bloedstollend verhaal dat zich binnen de tijdspanne van een avond voltrekt. ‘De beste Nederlandse roman die ik in maanden heb gelezen.’ – Pieter Steinz in NRC Handelsblad ‘Een grensverleggend, intelligent geschreven en belangr... En savoir plus

18,50 €

Expédié sous 48H
In korte suggestieve scènes beschrijft Donald Niedekker het leven van Lena. Ze wordt geboren in een dorp bij Tsjernobyl en groeit op bij haar grootmoeder nadat ze haar ouders bij de ramp heeft verloren. Ze wil balletdanseres worden, maar als die carrière na een zware blessure is afgesloten, besluit ze haar geluk in het Westen te zoeken. Na een nachtmerrieachtige boottocht raakt ze verstrikt in de vrouwenhandel. Oksana is een roman en een dans, zwart en licht, een continent en een t... En savoir plus
 
 
 
 

Ik ontsnapte uit Auschwitz

RUDOLF VRBA

Livre en néerlandais

Ik ontsnapte uit Auschwitz

RUDOLF VRBA

Livre en néerlandais

Het achterhuis

Anne Frank

Livre en néerlandais

Een glimlach voor elke dag

Livre en néerlandais

12,99 €

Expédié sous 48H
'Ik ontsnapte uit Auschwitz' is het indrukwekkende levensverhaal van Rudolf Vrba. Rudolf Vrba (1924-2006) ontsnapte op 7 april 1944 uit concentratiekamp Auschwitz. Met veel geluk lukt het hem uit handen van de Duitsers te blijven. Zijn getuigenissen in de zogenaamde Auschwitz Protocollen redden ten minste 200.000 Joden van een zekere dood. In 'Ik ontsnapte uit Auschwitz' vertelt Rudolf Vrba zijn ontluisterende verhaal. De bijna achteloze stijl waarin het boek geschreven is, maakt de beklemmi... En savoir plus

10,00 €

Expédié sous 48H
En savoir plus

12,50 €

Expédié sous 48H
Anne Frank hield van 12 juni 1942 tot 1 augustus 1944 een dagboek bij. Zij schreef haar brieven alleen voor zichzelf, tot ze in de lente van 1944 op radio Oranje de minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen in ballingschap, Bolkestein, hoorde spreken. Hij zei dat na de oorlog alle getuigenissen van het lijden van het Nederlandse volk onder de Duitse bezetting verzameld en openbaar moesten worden gemaakt. Als voorbeeld noemde hij onder andere dagboeken. Onder de indruk van deze redevoer... En savoir plus

11,50 €

Expédié sous 48H
Inspirerende wijsheden en citaten Cadeauboek En savoir plus
 
 
 
 

Zijde

Alessandro Baricco

Livre en néerlandais

Vijftig tinten vrij

E.L. James

Livre en néerlandais

Mijn 9 maanden dagboek

Pauline Oud

Livre en néerlandais

29,99 €

Expédié sous 48H
''En waar ligt dat dan precies, dat Japan?' Alsmaar rechtdoor in die richting. Tot aan het einde van de wereld. Joncour vertrok op 6 oktober. In zijn eentje.' Zijde is voor Baricco geen roman, maar een verhaal. Een verhaal dat begint met een man die een wereldreis maakt en bij een stil meer terechtkomt. Die man heet Joncour, maar hoe het meer heet, dat weet niemand. Baricco voegt er nog aan toe dat men zou kunnen zeggen dat het een liefdesverhaal is. Maar mocht het alleen dat geweest zij... En savoir plus

10,00 €

Expédié sous 48H
Deze zinderende trilogie vertelt hoe de jonge literatuurstudente Anastasia Steele in aanraking komt met de charismatische en imposante miljonair Christian Grey. In dit derde deel proberen Anastasia en Christian een evenwicht te bereiken in hun stormachtige verhouding. Het is een spel van geven en nemen... En savoir plus

14,95 €

Expédié sous 48H
Gefeliciteerd, je bent zwanger! Er breekt nu een spannende tijd aan, waarin er veel met je lichaam gebeurt. Dit dagboek vertelt je wat je allemaal kunt verwachten. Het bevat allerlei handige tips en weetjes. Verder is er ruimte om je eigen ervaringen en gevoelens te noteren. Zo ontstaat er een persoonlijk, waardevol en leerzaam boek, waar je tijdens maar ook ná je zwangerschap vaak in zult kijken! En savoir plus

5,95 €

Expédié sous 48H
Beste opa, Voor mij ben jij de beste raadgever, een megaklustalent, een superencyclopedie en nog veel meer. Kortom, jij bent geweldig! En dat verdient een medaille! En savoir plus