•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

De schoonmoeder EBOOK

Sally Hepworth
Ebook | Néerlandais
11,99 €
+ 11 points
Format
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité

Description

‘Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.’ Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project

Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott

Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Andersom lijkt Diana zich ook een andere ideale schoondochter te hebben voorgesteld.

Tien jaar later wordt Diana dood aangetroffen. Naast haar ligt een briefje waarin staat dat ze niet meer verder kon met haar door kanker verwoeste lichaam. Maar als de autopsie plaatsvindt blijkt dat Diana helemaal geen kanker had. Wel zat er gif in haar bloed. Wat is er gebeurd? En wie weet er meer van? De breekbare familieverhoudingen, onderhuidse spanningen en lang verborgen geheimen komen langzaam aan de oppervlakte.


Over de boeken van Sally Hepworth

‘Perfect voor fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes, en voor alle leesclubs.’ Library Journal

‘Een hartverscheurend prachtig liefdesverhaal.’ People

‘Lezers zullen naar het einde van deze intelligente roman snellen om de waarheid te achterhalen.’ Publishers Weekly

‘Hepworth weet heel goed hoe ze een boeiend plot moet schrijven.’ New York Journal of Books

Spécifications

  • EAN: 9789402313772
  • Date de parution : 08-10-19
  • Type de produit: Ebook
  • Format numérique: ePub
  • Protection digitale: Digital watermarking
Montrer plus

Les avis

Spécifications

Parties prenantes

Contenu

  • Langue: Néerlandais

Caractéristiques

  • EAN: 9789402313772
  • Date de parution : 08-10-19
  • Format: Ebook
  • Protection digitale: Digital watermarking
  • Format numérique: ePub