•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

De Toren

Ian Bragg Thriller # 5

Craig Martelle
Livre broché | Néerlandais
24,95 €
+ 49 points
Format
Livraison 4 à 6 jours ouvrables
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

Een strijd om hun zaak…


…een strijd om hun leven.


Ian en Jenny Bragg worden bijeengeroepen door degenen die betaald worden om gerechtigheid te brengen. Sommigen noemen hen huurmoordenaars. Anderen noemen hen hitmen. Ian kent hen als operators.


Marktaandeel draait om het afpakken van zaken van anderen. Een nulsomspel. Het Vredesarchief groeit en dat zorgt ervoor dat de verkeerde mensen zich ongemakkelijk voelen.


Ian Bragg is niet gekomen waar hij was door angst. Intimidatie werkte niet bij hem. Hij wil de grenzen verleggen met degenen die zichzelf als zijn concurrenten zien. Hij wil ze als collaborateurs, zodat hij niet steeds over zijn schouder hoeft te kijken.


Maar de anderen wilden dat het Vredesarchief failliet gaat.


Ian en Jenny waren niet van plan te vertrekken. Ze zorgden ervoor dat slechte mensen uit de maatschappij werden verwijderd. Burgerwachten van een nieuw tijdperk. Dat was wat het Vredesarchief zo succesvol maakte.


Ian, Jenny en hun concurrenten ontmoeten elkaar in de Toren om de zaken voor eens en altijd op te lossen.

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
294
Langue:
Néerlandais

Caractéristiques

EAN:
9789403823935
Date de parution :
09-09-25
Format:
Livre broché
Dimensions :
148 mm x 210 mm
Poids :
432 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.