•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

De uren

Michael Cunningham
Livre broché | Néerlandais
20,99 €
+ 41 points
Pré-commander, disponible à partir du 16-10-2025
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

In zijn meesterwerk De uren verweeft Michael Cunningham op geniale wijze de laatste dagen van Virginia Woolf, voor haar zelfmoord in 1941, met het verhaal van twee vrouwen uit later jaren, die beiden worstelen met de tegenstrijdige eisen van liefde, hoop en wanhoop.


Clarissa Vaughan is een uitgeefster die in Greenwich Village woont. Als we haar leren kennen, koopt ze bloemen voor een feest dat ze geeft ter ere van haar vriend Richard, een doodzieke dichter die zojuist een belangrijke literaire prijs heeft gekregen. Laura Brown is een huisvrouw uit het Californië van vlak na de oorlog, die voor haar enige zoon zorgt en op zoek is naar een zinvol bestaan buiten haar verstikkende huwelijk.


De uren is een gepassioneerde, diepzinnige en aangrijpende roman over dromen, verlangens, teleurstellingen en het zoeken naar betekenis in het leven. De prachtige verfilming The Hours won vele prijzen, waaronder de Golden Globe voor beste film en de Oscar voor beste actrice.

Michael Cunningham (1952) is een van de grootste schrijvers van onze tijd. Zijn recentste roman Dag werd lovend ontvangen. Voor De uren ontving hij zowel de Pulitzer Prize als de PEN/Faulkner Award. Cunningham woont in New York.

‘Het leven is misdadig, maar er zijn verzachtende omstandigheden: vriendschap, liefde en de literatuur. Een schrijver die zo’n afgesleten moraal weer als nieuw kan laten blinken, verdient een groot en aandachtig publiek.’


NRC

‘Halverwege was ik sprakeloos van bewondering. Wat een prachtige hommage. Niet alleen aan Virginia Woolf, maar aan de ziel van de literatuur.’


De Groene Amsterdammer

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Langue:
Néerlandais

Caractéristiques

EAN:
9789044652741
Date de parution :
16-10-25
Format:
Livre broché

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.