•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Hij & zij EBOOK

Alice Feeney
Ebook | Néerlandais
11,99 €
+ 11 points
Format
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité

Description

Een ingenieuze literaire thriller boordevol verrassende wendingen voor de liefhebbers van Gillian Flynn en Ruth Ware.

Er zitten twee kanten aan dit verhaal.

Jou en mij. Hij en zij.

Eén van ons is een leugenaar.



Wanneer er een vrouw wordt vermoord in Blackdown, een slaperig Brits plaatsje, is verslaggever Anna Andrews terughoudend als ze verslag moet doen over de zaak. Rechercheur Jack Harper vermoedt dat ze betrokken is bij de zaak, tot hij zelf een verdachte wordt in zijn eigen moordonderzoek…

Iemand vertelt niet de waarheid, en sommige geheimen zijn het waard om te bewaren.

Spécifications

  • EAN: 9789044932546
  • Date de parution : 02-08-21
  • Type de produit: Ebook
  • Format numérique: ePub
  • Protection digitale: Digital watermarking
  • Nombre de pages : 384
Montrer plus

Les avis

Spécifications

Parties prenantes

Contenu

  • Nombre de pages : 384
  • Langue: Néerlandais

Caractéristiques

  • EAN: 9789044932546
  • Date de parution : 02-08-21
  • Format: Ebook
  • Protection digitale: Digital watermarking
  • Format numérique: ePub