•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Ik weet wie je bent EBOOK

Alice Feeney
Ebook | Néerlandais
9,49 €
+ 9 points
Format
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité

Description

Ik weet wie je bent is een verslavende psychologische thriller boordevol twists voor de liefhebbers van B.A. Paris en S.J. Watson.


Aimee Sinclair: de actrice die iedereen denkt te kennen, alleen weet men niet waarvan.

Behalve ik. Ik weet precies wie je bent, waar je vandaan komt en wat je hebt gedaan.

Je echtgenoot is vermist en de politie denkt dat je iets verbergt. Voor je werk doe je je altijd voor als iemand anders, je bent een professionele leugenaar. Maar dat is niets nieuws voor je, toch?

Want ik weet dat je al eerder loog. Je hebt altijd gelogen. En de leugens die we onszelf vertellen, zijn de gevaarlijkste leugens van allemaal.


Een psychologische thriller boordevol plotwendingen waarvan de haren je te berge rijzen en je hartslag versnelt. De briljante nieuwe pageturner van de bestsellerauteur van Soms lieg ik.

Spécifications

  • EAN: 9789044977745
  • Date de parution : 27-05-19
  • Type de produit: Ebook
  • Format numérique: ePub
  • Protection digitale: Digital watermarking
  • Nombre de pages : 352
Montrer plus

Les avis

Spécifications

Parties prenantes

Contenu

  • Nombre de pages : 352
  • Langue: Néerlandais

Caractéristiques

  • EAN: 9789044977745
  • Date de parution : 27-05-19
  • Format: Ebook
  • Protection digitale: Digital watermarking
  • Format numérique: ePub