•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Mozaïekpatronen voor breien en haken

75 hedendaagse designs

Anna Nikipirowicz
Livre broché | Néerlandais
15,95 €
+ 31 points
Livraison 1 à 4 semaines
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

Een unieke collectie van 75 eigentijdse ontwerpen voor kleurenwerk... om te breien én te haken. Elk patroon is voorzien van foto’s van de gebreide en de gehaakte versie, een schematische tekening en geschreven instructies. 

• Mozaïek is een veelzijdige techniek voor het werken met twee kleuren waarbij je complexe patronen kunt creëren zonder tijdens de toer van kleur te wisselen. 

• Zelfs beginners kunnen de ontwerpen maken, want je hoeft alleen maar te weten hoe je de basissteken maakt (die uitgelegd worden in dit boek). Breien? Als je recht en averecht kunt breien en een steek kunt afhalen, kun je al deze patronen breien. Haken? Als je weet hoe je een losse, een vaste en een stokje haakt, is het leren van de mozaïektechniek heel eenvoudig. 

• Voor breien en haken gebruik je dezelfde eenvoudig te volgen schematische tekeningen en er zijn nauwelijks draadjes om weg te werken. 

• Wie meer handwerkervaring heeft, zal door deze ontwerpen worden geïnspireerd om de motieven te verwerken in grotere brei- en haakpatronen en eigen projecten.

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
176
Langue:
Néerlandais

Caractéristiques

EAN:
9789463599610
Date de parution :
14-02-25
Format:
Livre broché
Dimensions :
190 mm x 246 mm

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.