•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  Plus de 12.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  • Toujours un magasin près de chez vous     
  • Magasins
  • Wishlist
  • Panier

Fiction de rue

7.433 résultats

Filter
  • Leuke nieuwe buren

    Jane Fallon

    • Livre broché | Néerlandais
    • Stella verdenkt Laura ervan een oogje op haar man Al te hebben, maar Laura ontdekt dat Al zo zijn eigen geheimen heeft. Dat leidt tot verrassende ontw... Savoir plus
    19,99 €
  • Harlem Shuffle

    Colson Whitehead

    • Livre broché | Néerlandais
    • De onderwereld van Harlem in de jaren ’60 frustreert de ambities van een (grotendeels) keurige meubelverkoper in dit verhaal vol roofovervallen, afper... Savoir plus
    24,99 €
  • Heaven

    Mieko Kawakami

    • Livre broché | Anglais
    • From the bestselling author of Breasts and Eggs and international literary sensation Mieko Kawakami, comes a sharp and illuminating novel about a teen... Savoir plus
    19,95 €
  • If I Had Your Face

    Frances Cha

    • Livre broché | Anglais
    • 'Gripping' Curtis Sittenfeld * 'Electrifying' Taylor Jenkins Reid * 'Remarkable' Kevin Kwan * 'Stunning' Sunday Times * 'Brilliant' Pandora Sykes In S... Savoir plus
    11,95 €
  • Mrs. Dalloway

    Virginia Woolf

    • Livre relié | Néerlandais
    • Clarissa Dalloway is begin vijftig, elegant en de perfecte gastvrouw, maar ze voelt zich oud en uitgerangeerd. Haar man is succesvol, maar saai, en ha... Savoir plus
    20,99 €
  • Breuk

    Andrés Neuman

    • Livre relié | Néerlandais
    • Een roman over een overlevende van de atoombom en  kintsugi voor een mensenleven 'De meest urgente roman van deze tijd' Theo Hakkert Meneer Yoshie Wat... Savoir plus
    24,99 €
  • Schijnvrucht

    Ingrid de Vries

    • Livre broché | Néerlandais
    • Schijnvrucht van Ingrid de Vries is een meeslepende roman over een liefde die niet mag en toch ontstaat. Voor de lezers van Machteld Siegmann en Bernh... Savoir plus
    21,99 €
  • Nothing But Blue Sky

    Kathleen MacMahon

    • Livre broché | Anglais
    • Is there such a thing as a perfect marriage? David thought so. But when his wife Mary Rose dies suddenly he has to think again. In reliving their twen... Savoir plus
    10,95 €
  • Because of You

    Dawn French

    • Livre broché | Anglais
    • THE LIFE-AFFIRMING AND MOVING SUNDAY TIMES BESTSELLER FROM NUMBER-ONE BESTSELLING AUTHOR DAWN FRENCH LONGLISTED FOR THE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION AND ... Savoir plus
    11,95 €
  • Open Water

    Caleb Azumah Nelson

    • Livre broché | Anglais
    • " Open Water is tender poetry, a love song to Black art and thought, an exploration of intimacy and vulnerability between two young artists learning t... Savoir plus
    16,95 €
  • De vloek van de slang

    Lisa Maxwell

    • Livre broché | Néerlandais | Magiër | n° 3
    • Spannende en meeslepende fantasy die zich afspeelt in een magisch Noord-Amerika Esta is een ervaren dief met een aangeboren gave om door de tijd te re... Savoir plus
    27,99 €
    ou
    ou
24 sur 7.433 résultat(s) affiché(s)