•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Wat de Boeddha onderwees

Walpola Rahula
Livre broché | Néerlandais
20,90 €
+ 41 points
Livraison sous 3 jours ouvrables
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

Over de hele wereld is er een groeiende belangstelling voor het boeddhisme. De boeddhistische levensvisie, de psychologische en filosofische inzichten, de oefeningen voor concentratie en meditatie spreken vele mensen aan.

In dit boek wordt op een duidelijke en zeer deskundige wijze weergegeven wat de Boeddha nu werkelijk onderwees. Gebaseerd op de oorspronkelijke teksten in het Pali, worden de meest fundamentele aspecten van de leer van de Boeddha uitgelegd: de vier edele waarheden, het achtvoudige pad, karma en wedergeboorte, het afhankelijk ontstaan, de leer van geen-ziel, meditatie en het beoefenen van de vier vormen van oplettendheid.

Aan het eind volgt de vertaling van enkele oorspronkelijke toespraken van de Boeddha, vertaald uit het Pali. Door zijn inhoud geeft dit boek - dat al in veertien talen verscheen - een kompleet beeld van de leer van de Boeddha.



Prof. Dr. Walpola Rahula werd in 1907 in Sri Lanka geboren en trad op 13-jarige leeftijd toe tot de orde van boeddhistische monniken. Daar kreeg hij een traditionele scholing in alle aspekten van het boeddhisme en bestudeerde de oorspronkelijke teksten in het Pali en Sanskriet. Hij behaalde zijn doktorsgraad in Colombo, studeerde Indiase filosofie in Calcutta en maakte een studie van de Mahayana aan de Sorbonne in Parijs. In 1964 werd hij als eerste monnik benoemd tot professor aan de Northwestern University in Amerika. Sinds die tijd reist hij regelmatig van oost naar west voor het geven van lezingen en gastcolleges, en is als professor verbonden aan enkele universiteiten in Amerika. India en Sri Lanka. Hij is de auteur van verschillende boeken en wetenschappelijke publicaties over het boeddhisme.

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
158
Langue:
Néerlandais
Illustré:
Oui

Caractéristiques

EAN:
9789063500481
Date de parution :
01-07-95
Format:
Livre broché
Dimensions :
135 mm x 215 mm
Poids :
243 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.