•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Het is jullie zo gegund

als een kind krijgen niet vanzelf gaat

Thijs Launspach
Livre broché | Néerlandais
21,99 €
+ 43 points
Format
Livraison sous 3 jours ouvrables
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

Als een kind krijgen niet vanzelf gaat



Psycholoog en bestsellerauteur Thijs Launspach probeert met zijn partner jaren kinderen te krijgen en belandt er zelfs voor in een vruchtbaarheidstraject. Terwijl zijn relatie aan een zijden draadje hangt, probeert hij te dealen met alle verdriet en frustratie. En dan blijkt: aan al die psychologische kennis heb je, in het heetst van de strijd, precies niets. Een eerlijk boek vol wrange humor, dat troost biedt aan koppels die lijden aan verminderde vruchtbaarheid, en dan vooral de ‘manvormige aanhangsels’ onder hen.


‘Matig koffie. Liefst weinig suiker. Geen eiwitshakes. Geen warmte, want dat heeft een nadelig effect op de zwemmers. Geen sauna of stoombad dus. Geen heet bad. Niet te lang of te warm douchen. Geen elektrische deken. Geen stoelverwarming in de auto. Geen nauwsluitende onderbroeken of skinny jeans. En ab-so-luut je telefoon niet in je broekzak vanwege de mogelijke straling. Niet dat dat laatste bewezen is hoor, maar wil je nu echt het zekere voor het onzekere gaan nemen?’


Thijs Launspach (1988) is psycholoog, auteur en spreker. Op zijn naam staan de bestsellers Fokking Druk, Asociale media en Je bent al genoeg. Hij schrijft een wekelijkse column voor het Algemeen Dagblad en geeft les bij The School of Life. Ook maakt hij de podcast Normale mensen bestaan niet en geeft hij regelmatig psychologische duiding in het publieke debat. Het is jullie zo gegund is zijn persoonlijkste boek tot nu toe.

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
172
Langue:
Néerlandais

Caractéristiques

EAN:
9789000396191
Date de parution :
19-05-25
Format:
Livre broché
Format numérique:
Mass market (rack) paperback
Dimensions :
129 mm x 203 mm
Poids :
233 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.