•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Niksen

de Dutch art of luieren

Olga Mecking
Livre broché | Néerlandais
25,99 €
+ 51 points
Format
Date de disponibilité inconnue
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

‘Niksen’ is hét boek over de kunst van het nietsdoen. Expert Olga Mecking onderzocht het fenomeen niksen uitgebreid en maakte het wereldberoemd met haar artikel voor ‘The New York Times’.




In ‘Niksen’ leer je van dé expert hoe jij door nietsdoen creatiever, ontspannen en gezonder wordt. In een wereld die verwacht dat we constant output leveren, is niksen – de kunst van het nietsdoen – moeilijker dan het klinkt. Gelukkig kan niksen altijd én overal, thuis, op je werk en onderweg!




Niks hier maar eens op: Heb je het druk en ben je gestrest? Wanneer heb je voor het laatst even niets gedaan (nee, geen tv-kijken of een boek lezen)? We doen namelijk bijna altijd wel iets. Niksen is geen luxe maar een noodzaak. Het geeft je namelijk tools om beter met je dagelijkse uitdagingen om te gaan. Ook levert het je meer geluk en productiviteit op!




Olga Mecking laat met humor, inzicht, grondig onderzoek en onderbouwing van experts zien dat nu even niets doen je heel veel oplevert. Ontdek hoe bevrijdend het kan zijn om wat vaker te luieren.




Internationaal werd het ‘niksen’ al geroemd door vele toonaangevende media:


‘Olga Mecking zette het Nederlandse fenomeen niksen op de internationale kaart.’ – de Volkskrant


‘Niksen zorgt ervoor dat je meer gedaan krijgt.’ – Flow Magazine


‘Niksen. Deze Nederlandse way of life is zo simpel als, eh, niets doen.' – Time Magazine


‘Niksen is perfect voor mensen die meditatie frustrerend vinden.' – NBC News


'Stop. Just Stop. And Learn how to Do Absolutely Nothing' - NY Times

Olga Mecking is journalist en auteur. Ze komt uit Polen en woont al tien jaar in Nederland. Haar artikel over niksen voor ‘The New York Times’ ging viral en veroorzaakte een internationale mediahype. Ze schrijft verder voor ‘The Guardian’, ‘the BBC’ en ‘The Atlantic’.

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
240
Langue:
Néerlandais
Illustré:
Oui

Caractéristiques

EAN:
9789021575605
Date de parution :
15-04-20
Format:
Livre broché
Dimensions :
147 mm x 210 mm
Poids :
459 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.